Letiště V.Havla - změny v systému parkování

13.07.2018

Změny v systému krátkodobého parkování na Letišti

12. 6. 2018

Letišti Václava Havla Praha dochází, ke změnám podmínek krátkodobého parkování.

Letiště Praha jako jedno z mála velkých mezinárodních letišť bude i nadále nabízet bezplatné parkovaní po dobu 15 minut v bezprostřední blízkosti obou terminálů na venkovních parkovištích P1 a P2. Nově od 1. července 2018 bude možné využít bezplatné parkování jednou za 24 hodin. Od téhož dne dojde rovněž k navýšení ceny krátkodobého parkování v parkovacím domě PC Comfort a na parkovišti PB Economy z 50 Kč na 60 Kč/hodinu. Pokud jde o vjezd a parkování autobusů, budou moci od 1. července 2018 zaparkovat na venkovním expresním parkovišti P1 a venkovním parkovišti PB Economy za cenu 60 Kč za každých 30 minut parkování.

Řidiči využívající služeb expresních parkovišť mohou i nadále k úhradě parkování využít výhodnou hodnotovou kartu Letiště Praha. Ta nabízí zvýhodněné stání na expresních parkovištích P1/P2 po překročení limitu 15 minut zdarma. Kartu s výběrem dvou tarifů je možné pořídit na zákaznické přepážce AeroParking ve vestibulu parkovacího domu PC Comfort.

Zdroj: https://www.prg.aero/zmeny-v-systemu-kratkodobeho-parkovani-na-letisti-vaclava-havla-praha


Tato změna zatíží především taxislužby mimo těch, které působí na letišti. A v první řadě zákazníky letiště, kteří budou muset platit toto parkovné. 


Taxi Transport Kladno

www.taxitransport.cz